Květen 2008

GPS - více než multifunkce

30. května 2008 v 15:49 | Dr.Čoko |  Doktorovy žblempty
Dříve než se dostanu ke slohům tu má pro vás takovou krátkou zprávičku: GPS ze hodí porstě pro každého. Cena navigace není dnes tak vysoká a možná právě proto se producent mapových podkladů rozhodl udělat tuto studii...
 • GPS zkrátí ujetou vzdálenost o 5 %
 • GPS zkrátí dobu cestování o 13 %
 • GPS sníží počet špatných zabočení o 37%
 • GPS o 33% sníží počet zastavení nutných k zorientování
 • GPS o 2,5 % sníží počet havárií
 • s GPS spotřebujete o 12,5 % méně paliva
 • GPS sníží emise o 7 %
Vidíte že GPS se v dnešním světě velice hodí. Článek chybách se z nedostatku času (začátek jsem psal více jak před hodinou) odsouvá na zítřek. A nakonec je tu ještě jeden bod:
GPS sníží riziko hádky s partnerem o 62 %
Další důvod ke koupi.
POZOR! Tento článek Vás k ničemu nenabádá (i když se tak tváří ).

Babiččin kurz (3)

29. května 2008 v 17:59 | Dr.Čoko |  Co vymyslí chorý mozek
Je tu třetí část nejnovější povídky. Nápovědu pro hádanku? No tak dobře, někde tady bude...
---------******---------
KURZ, 3. část
---------******---------
Obě samozřejmě spadly do vody. Rázná paní se porbrala a hned začala: "Doprčic, kde mám mobil...tady, dobrý, kde mám brejle? Jo, tady...ale ne, já jse si ohula obroučky...teď si je neůžu navlíknout, a když se je pokusím narovnat tak mi prasknou, božínku, co já budu dělat, vždyť já tady jiné nemám, ach bože, co já budu dělat. Babička měla diametrálně jiné starosti. Měla vodu až nad prsa a jediná výhoda spočívala v odmočení bahna z tunelu. No budiž, řekla si, a protože byla celá mokrá, šla do budovy se osprchovat. každá z žen si vešla do jedné kabinky a sprchovala se. babička se strachovala, co jí ta paní asi udělá, když vlastně ona ji asi shodila do vdy, ikdyž si tím nebyla tak jistá...ale to už bylo jedno. Halvně že žila a mohla si obléknout suché šaty. Z odpozorovaých faktů zjistila, že nejlepší bude, když si árkrt obejde lom. Třikrát. Jednou, poprvé se vydala a že půjde druhou stranou. Proklestila se celým lesem a hrdou pavučin a byla z ní pravá "homeless". Potom si zapsala třikrát šedesát bodů a na žádnou další disciplínu už nešla, protože už nebyl čas. Večer se konala taková slavnost, či párty, kde se hodnotily práce týmů za celý den. Vyhrál právě babiččino družstvo a rázá paní se přihlásila o slovo. babička se děsila, co jí asi řekne, ale ona se jí veřejně omluvila a babička si připadala velice trapně. Zbytek kurzu proběhl v naprostém pořádku a bě dvě, teta i babička se zdárně vrátily domů.
Konec
Příště: Perličky ze slohů, které ZARUČENĚ neznáte, například b s háčkem.

Babiččin kurz (2)

27. května 2008 v 17:24 | Dr.Čoko |  Co vymyslí chorý mozek
Dneska to možná nestihnu, takže bez chození okolo horké kaše:
---------******---------
KURZ, 2. část
---------******---------
Babička byla trochu naštvaná, ale moc jí to nevadilo. Šla si zapsat 60 bodů za splnění disciplíny a chtěla jít na další. Za ruku ji vzala asi 40-ti letá rázná paní, která řekla - "Tak pojďte, půjdem spolu na obcházení lomu". Jediným úkolem bylo obejít lom. Paní babičku velice rychle předběhla a šla rychlým tempem. Babička na to: "Víte, já už v mé věku nemám tolik síly, já ten kopec musím trochu vyfunět". Paní tedy spomalila a do kopce šla v klidu s ní. Když byly nahoře, rázná řekla: "tak víte co, já to teďka dolů seběhnu a vy si jděte vlastním tempem". Babička tedy sešla dolů a v klidu chtěla jít na další disciplínu. Jejím úkolem bylo projít slalom kolem bříz, pozpátku a jenom se zrcátkem. Babička si řekla: "přece nebudu chodit s nějakým zrcátkem, akorát by mě to pletlo". Tak se vydala na cestu a instinktivně sahala rukama do dálky za sebou. Toto jí vydržolo do doby, než zády narazila do prvního stromu. Pak si řekla, že zrcátko vlastně není tak špatná věc a zbytek cesty šla pro jistotu s ním. Zapsala si 60 bodů a šla na další část strastiplné pouti. Naneštěstí pro babičku se objevila známá rázná paní a chtěla jít s babičkou na tzv. "rybníčky". Byly t dva rybníky, jeden o průměru asi 4 metry a druhý asi 3. Mezi nimi vedla úzká cesta a spojovala je malá strouha. Tuto cestu musely projít dvě ženy, z nichž jeda měla zavázané oči a druhá ji vedla. Babička vedla. Paní chvíli vzporovala s tím, že by i zde měly jít pozpátku, ale nakonec ji babička přesvědčila, že to byla jiná disciplína. tak tedy šly. Před strouhou se babička chtěla chytit ráznovky oběma rukama, aby to bylo jistější, paní ale řekla rázné NE a tak babička s nepřízenou přešla strouhu a řekla té paní: "Teď udělejte velký krok".
Pokračování příště.
Hádanka je těžká, co?

Tady někdo neví, co roupama

26. května 2008 v 17:11 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Když je někdo na dně, proč nesáhnout po největší zbrani - děti. Co si budeme namlouvat, fenomén ICQ zasáhl nejvíce právě je. S mírným pousmátím jsem vyfotil na svém počítači toto:
Tak tady fakt někdo neví co s roupama...eee...vlastně...s penězma.
To je pro dnešek asi všecko. Nezapomeňte: Historie je matkou moudrosti!!!

Babiččin kurz (1)

26. května 2008 v 17:06 | Dr.Čoko |  Co vymyslí chorý mozek
Dnes opravdu nepřeháním...
Dnešek nebyl pro mě zrovna dobrým dnem a tak nevím (možná právě pro to) píšu něc sem na blog.
Upozornění opět: Na klávesnici mi vypadávají písmena a ....
Aspoň se něc dovíte o mé druhé babičce
Už mě ty tučný věci nebavěj...
A poslední díl hádanky - jestlipak na něj přijdete? Dám vám větu: Historie je matka moudrosti.
Ta věta nebyla ta poslední část...
A teď už:
---------******---------
KURZ, 1. část
---------******---------
Moje babička se loni přestěhovala do Olomouce za mým strejdou a tetou. Je jí tam celkem dobře a byla se vším spokojená. Jednoho dne se jí má teta zeptala, jestli by s ní nejela na kurz "Soužití dvou generací". Babička nejdříve nesouhlasila, ale pak se podvolila, zaplatila si kurz a jely. Byl to jen ženský kurz, muži byli jen organizátoři. Hlavní den byl ten druhý, kdy soutěžily týmy. Všechny učastnice byly rozděleny do skupina kek¨každé skupině byla přiřazena jedna starší žena. V jedné byla i moje babička. 20-ti letí dostávali za úkol 20 bodů, 40-ti letí 40 a nad 60 se dostalo 60 bodů. Babička šla na první dispiplínu, což byl tzv. tunel. Vzala ji s sebou jedna mladší paní a šlo se. Tunel byla roura o průměru asi 1 metr. Tím musel každý prolézt. Navíc, roura byla umístěná pod silnicí. Takový podchod pro trpaslíky. První šla mladší paní. Byla hned na konci, a to možná díky tomu, že si sundala boty a nesla si je v ruce. V té době si babička říkala: Není ta ženská blbá? Šla taky a vto nemohla vytáhnout nohu. Byla až po kotník v bahně jednu nhou a druhou se zabořila ještě víc. "Přece si teďka nemůžu sednout", uvažovala. akonec nohu vytáhla, ale nohy měla vespodu celé od bahna. Mladá paní již seděla u silnice a babičku, celou zmoženou vytahováním nohy z hnědého hnusu vyblejskla.
Pokračování příště...

Večeře se starší

22. května 2008 v 19:21 | Dr.Čoko |  Co vymyslí chorý mozek
Tak sem zase tady, žádné novinky nejsou, ale zato napíšu krásný nový článek. Akorát sem dám ještě další část Hádanky a ještě před tím se zmíním o tzv. novinářských blozích, což jsou blogy redaktorů TV Nova (stará a známá), kde najdete občas zajímavé věci. Některé články jsou zajímavé například na www.jiri-dlabaja.blog.cz, tak se tam rkněte, a třeba si přijdete na své. A teď už...
Večeře se starší
Matka si odjela na kurz (ne sebeobrany ani ovládní, ale na ten, kde se něčeu přiučí), otec je v práci a chudák syn se nemá kde najíst. Všude v domě prázdno. Nezbývá, než se vydat za oblíbenou postarší paní. zazvnit na tlačítko a příjemný hlas tě uvítá tónem, "Broučku, to jsi ty?" Máte sto chutí říct: "Ne, to je bankovní zloděj a chystám se vás vykrást, protože mám IQ skleničky s vodou bez vody". Ale řeknete ano. Vejdete dovnitř a stařenka se vás zeptá, co si dáte: "Chceš ovocné knedlíky, párky, krupičnou kaši, míčnu polívku, sekanou a nebo něco jiného?" Řeknete to jedin co jste si zapamatovali a usedáte ke stolu. Jen tak se kouknete na telefon a uvidíte: "1 nepřijatý hovor". "Babi, máš tady telefon!" zavolte, když znovu vytčíte číslo. Babička vám dá nové instrukce ohledně vaření a jde telefonovat. Vaří ovocné knedlíky, říkám si, a s hrůzou počítám, kolik jich tam je. babička telefonuje a telefonuje, a když dotelefonuje, tak se zjistí, že to byl pán, co jí chce změnit telefonní společnost. Máslo je přiškvařené k hrnci a knedlíky jsou rozvařené. Babička je rozzuřená, ale ne nad Vámi, nýbrž nad Nimi. e knedlíky, ale muži u telefonu, co Vás přelovají k nabídce. S tí e jde babička vařit ještě jednou se smíříte a jdete si číst. Aha! to ví. Konečeně jsou knedlíky htovy a ještě než začnete jíst se vás babička zeptá: "A co chceš potom? Pudink, rohlík se šunkou, banán..." "Nic, babi" Po dalších výzvách k tomu, abyste něco snědli si jdete zaslouženě sníst jídlo. P tom, c jedení dokončíte se vás ještě jednu zeptá, ta ilá stařenka, jestli si něco nedáte. Když nic, tak vám to zabalí s sebou a přidá k tomu ještě čerstv chleba a pomazánkové máslo. Plně vybaven jdete zpět domů, a přemýšlíte, v které restauraci byste se mohli příčtě najíst.
Based on the true story.

Kolik je hodin?

21. května 2008 v 18:43 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Tak jsem se rozhodl dát sem opět dvě má oblíbená videjka z Youtube. Obě pocházejí ze stanice Meteopress a doufám, že i vy se u nich zasmějete.



A ještě jedno, tentokrát víme čas, ale chybička se vloudila...


A to je pro dnešek asi všecko. A poznamenejte si...

Bezpečnost? Bezpečnost!

19. května 2008 v 20:55 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Dneska se hlásím potřetí (a asi naposledy). Nejenom, že jsem dal zpět design, ale navíc jsem se kouknul na svůj blíbený stahovací portál - stahuj.centrum.cz Jen tak ze srandy jse se podíval na produkt Vispa 0.2, a koukejte, co je něm napsáno:
Ladění Windows Vista k větší bezpečnosti
Vispa je zajímavý nástroj, který by se mohl hodit uživatelům systému Windows Vista. Umožňuje totiž, skrze vcelku jednoduché rozhraní, na jednom místě nastavit různá nastavení systému a některých jeho součástí, se zaměřením na bezpečnost a uchování soukromí uživatele.

S programem Vispa je možné snadno například:
 • Deaktivovat automatické aktualizace
 • Deaktivovat Windows Defender
 • Deaktivovat Firewall
 • Deaktivovat synchronizaci času
 • Nastavit chování aplikace Internet Explorer
Zvýraznil jsem více bezpečnosti. No, bezpečnost především!!!
(pro právníky: Část textu zkopírována ze stránky http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/
ostatni/vispa/ )

Děti...malé

19. května 2008 v 19:02 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Napadlo vás někdy, jak si takové maé děti představují, že vznikly? Aha! to ví...
Kdo je podle vás nejblíž pravdy? Projevte se v komentářích, nebo přímo v anketě.

Oční

19. května 2008 v 18:50 | Dr.Čoko |  Co vymyslí chorý mozek
Tak jsem zase tady, nedivte se, z následujícího článku usoudíte, že to opravdu dřív nešlo. Třetí díl hádanky byl trochu těžší, ale dneska to bude až příliš lehké - snad na příště něco vymyslím.
Oční
Kvůli tomu, že jsem již v práci vůbec nic neviděl, a vzhledem k tomu, že pracuji jako svářeč počítačových součásteka právě kvůli tomu, že už asi 50 počítačů nešlo spustit jsem se rozhodl, že se vydám na strastiplnou cestu k očnímu. Do Česk Třebové t nemám daleko, bjednal jsem se tedy na 14 hodin. Přijel jsem ve třičtvrtě a v čekárně na mne znuděný pohledem zírali 4 lidé. Postarší paní vedle mne zřejmě usnula, protože obě její oči byly zavřené. Holčičku naproti mně už čekání nebavilo, a každou chvíli dostala hrozný výtlem z toho, jak si hrála s maminčinými klíči. Ta byla značně nervózní a z pzdějšího rozhovoru se sestrou, o kterém budu ještě mluvit jsem usoudil, že je učitelka a měla učit od půl druhé. Kouknul jsem se na hodinky a řekl si, že děti už odešly. Ještě jsem se nezmínil o naparfémované kypré dámě sedící napravo ode mě. Celá čekárna byla provněna vůní L'aphrois, kterou se občas "dostříkla". Starší paní vedle mě vešla do ordinace po příkazu sestry. Nevím, jestli nebyla náměsíčná, měla stále zavřené oči. Bylo půl třetí. Starší paní se vrátila, s normálníma očima a odbelhala se k výtahu. Zajíalo by mě, co tam ti doktoři a doktrky dělají. Mezi vyhzením staré paní a přivolání parfumérie byla dobrá čtvrthodinka. Parfumérie odešla a já jsem si začal číst časopis. Po půl hodině jsem ho odložil, a za další čtvrthodinu z ordinace vyšla chdící vůně. Pro ty, co nemají pojem o čase, bylo půl páté. Po deseti minutách vešla do ordinace rozjívená hlčička. Vyšly přesně v 16:59. Zavíračka byla v 17 hodin. Málem jse se d ordinace nedostal, já se ale mrštným pohybem vyhoupl z křesla a vběhl do oční ordinace. Doktorka mě měla za deset minut z krku. Nedokážu si představit, jak nasraný udou ty další tři lidi, kteří během mé čekací doby přišli.

Výtlem číslo 1

16. května 2008 v 18:43 | Dr.Čoko |  Doktorovy žblempty
Tak to dneska zkouším, ale nejsem si jistý, zdali se to podaří. Na Blog.cz jsou nějaké administrační potíže, ale já vám sem zkusím dát jedno úžasné video. Je ze stanice RTL a je vidět, že novinařina je hodně nevděčná práce.
Je to vidět? A víte, čemu se smála? Pište do komentářů. Já se těším zítra, možná i s povídkou o tom, proč nechodit k očnímu. Dr. Čoko

Dneska jenom krátce...

14. května 2008 v 18:32 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Jenom krátce napíši nějaké novinky: přišli jsme na to, že lidé si sami platí svůj důchod, pošta rozesílá 6 let staré dopisy, automat na léky v poslanecké sněmovně zmizel, v Cannes doběhaly pandy, muž nemohl dýchat, tak se sám odoperoval, berdychův gang ožije, a jestli chcete být krásní tak pijte mléko. A druhá část hádanky o přezdívce byla lehká, schválně, kdo objeví tu třetí?
Dr. Čoko
P.S. Dostal se mi do ruky jeden zajímavý obrázek...

Ne že bych dělal reklamu, ale...

13. května 2008 v 15:57 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Tak jsem si prouzdal po "srdci blogařů" jak už někdo navrhoval a našel tam dva nové úžasné články. jen tak z ničeho jsem si je přečetl a byl to rozhovor s jedenáctiletým klukem, který píše svůj blog o vymyšlené postavičce hrošíkovi pašíkovi. Ne, že bych chtěl dělat reklamu, ale na www.hrosikpasik.blog.cz je jedn velice zajímavé video, které Vám doporučuji zhlédnout (nebo shlédnout?) jen tak z legrace. Článek se jmenuje Video Pašíkova obchůdku. To mi připomíná, promiňte paní učitelk Doležalová za to malé p u hrošíka Pašíka o kousek výše. A když už vám sem píšu reklamu na blogy, tak sem nemohu nechat nedát blog mé kamarádky, díky které tento blog vznikl. www.smutecnivrba.blog.cz Eleno, já to kdyžtak smažu!

Next one

11. května 2008 v 16:59 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Tak mi přišel další dopis: Na vašem blogu http://drcoko.blog.cz Vám návštěvník, který se podepsal jako xP, zanechal tento vzkaz: "FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ!" No, musím uznat, že to muselo hodně dlouho trvat, pane xP, než jste sem napsal tolik ů. Nicméně děkuji za dopis. Dr. Čoko

Listina základních práv a svobod Zěmě Dr. Čoko

7. května 2008 v 17:43 | Dr.Čoko |  Doktorovy žblempty
Mám pro vás nvý článek. Právě nedávno jsem si četl (a smál se) některým článkům z vám jistě důvěrně známé listiny základních práv a svobod. No a právě proto zde předkládám jinou, která splňuje hlavně moje požadavky. Předtím ale něco o bílé čokoládě: Složení: kakaové máslo, cukr, sušené nebo kondenzované mléko, (lecitín, etylvanilín nebo vanilka ). Kvalitní čokoláda by měla obsahovat nejméně 25% kakaového másla, 25% mléčných součástí. Obsah kakaového másla mezi 18 -30%.
A teď už:
Listina základních práv a svobod Země Dr. Čoko
1. Všichni mají nárok na jakýkoliv druh čokolády.
2. Zvířata se mohou hlasitým upozorňování dožadovat mléčné nebo hořké čokolády. Bílá čokoláda se povoluje na výjimky.
3. Nikdo nesmí být haněn (prostě mu nesmí být ubližováno) za jeho čokoládové vyznání.
4. Míchané koktejly se nesmí míchat s hořkou čokoládou; důvodem je silné nesouznění těchto dvou chutí.
5. Každý člověk si může v jakékoliv obchodě koupit jakékoliv množství čokolády; výjimkou je švýcarská čokoláda, té je možné koupit jen 1200 gramů.
6. Množství čokolády u jakéhokoliv člověka může vždy vypočítat pan prof. Kristen, řečený Franta.
7. Nikdo nesmí být zbaven čokolády
8. Každý má právo vlastnit čokoládu. Dědění se zaručuje.
9. Každý má právo na svobodnou volbu čokolády a její přípravy, jakož i právo podnikat s ní a provozovat jinou hospodářskou činnost.
10. ???
Desátý zákon nechávám na Vás. Kdo mi napíše do komentáře nejlepší zákon? Ten...ještě nevím, ale něco to bude. A navíc, co se týče vzniku mé přezdívky, 1. část najdete někde na této stránce, ale neřeknu Vám kde. Tak hledejte, a v pondělí jsem tu zas s novým článkem.
Dr. Čoko
(pro právníky: obrázek je ze stránek www.nesehnuti.cz)

Týden bílé čokolády

6. května 2008 v 17:59 | Dr.Čoko |  Doktorovy žblempty
Dnešek jsem si vybral pro obrovskou zěnu. Protože tu od zítra opět nejsem, předčasně jsem zmenil design, a naladil Vás na atosféru nadcházejícího týdne - týdne bílé čokolády. A když už jsme u ní, tak nějaká fakta:
Polyfenoly neobsahuje vůbec - to je látka, která snižuje krevní tlak.
Další zajímavosti během týdne.
Dnes jsem si rozdělával balení papírových kapesníčků s potiskem od firmy panasonic. Odlepil jsem lepicí proužek, ale kapsička se neotevřela. Je vidět, že kdo fušuje do techniky, nesmí dělat papírové kapesníčky, a obrácneně.
Když dva dělají totéž, není to totéž.

Děkuji, děkuji, děkuji

5. května 2008 v 15:05 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Po úžasném víkendu se vracím do víru rušného maloměsta, opět do všech jeho spletitých cest, abych jel na venkov zase ve středu. Teď jsem však tady, a tudíž píšu tento článek. Přišel mi nový e-mail:
Na vašem blogu http://drcoko.blog.cz Vám návštěvník,
který se podepsal jako anonymka, zanechal tento vzkaz:


"hele doktore jak se mas je to dobty bejt silenej?? a
nechtel by si nam rict proc mas takovou prezdivku??? dekuju
predem"
No, tak poděkovat jsi mi mohla klidně v komentářích, být šílený je skvělé. Víš, za žádný svůj čin se omlouvat nemusíš, dělá to tvje blbost. A c se týče té přezdívky, na to je tu anketa. Chcete se to vůbec dozvědět? Tu strašnu pravdu? Pokud ano, hlasujte ano. Pokud ne, tak hlasujte...ne. Pak tady mám výtku; kdyby tvůj vzkazviděla moje češtinářka Doležalová, pětka by přiletěla rychleji, než by ji americký radar stihnul zachytit. A co se týče přezdívky, nechceš mi ty říct, jak jsi k ní přišla?
Dr. Čoko