Prkna, herci, jedem! aneb Dětská scéna 2008

26. června 2008 v 12:48 | Dr.Čoko |  Doktorovy žblempty
Nuže, měl bych asi trochu přiblížit účel své cesty do Trutnova, kvůli které jsem byl celý týden pryč. Podstatou bylo, že jsme (já a pár mých kolegů, např. Dr. Vanilka) byli tak dobří a prbojovali se na celostátní úpředhlídku dětského divadla... bla... bla... bla... 2008. Šiklo se to.
PÁTEK
Hezky jsme se ubytovali v docela hezké tělocvičně (byla to už 4. ZŠ v Trutnově, ale měli tam dvě tělocvičny. Systém řazení byl asi takovýto: malé město Ústí nad Orlicí - malá tělcvična. Velké město Plzeň - velká tělcvična). Rozdali jsme si úžasné dárečky (jaké to krásně vymalované haraburdí!) a šli spát. Já mám spacák bez bočního otevírání, a tak to vcelku nebylo ani pohodlné.
SOBOTA
Den naší velké premiéry. Učitelka byla nervózní a radši šla na seminář, než aby nám dávala poslední rady. Došli jsme do kina Vesmír. Na vesmír bylo docela malé. S hrůzu jsme vyslechli zprávu, že strop divadla je nad námi zavěšen, což nám rozhodně na náladě nepřidalo. Starosta si s námi pokecal o prblému, že už neví jak do Trutnváků dětskou scénu víc "nacpat", my jsme přtakali a šli se převléknout do našich, díkybohu už volnějších kostýmů.
Nesmysly
1. představení přehlídky bylo o dědečcích. A mladých holkách. Škoda že nehráli naživ, ale jen s loutkama. Já jsem to stejně sledoval a vnímal tak napůl, protože potom jsme přišli my a to ani radši nebudu popisovat.
Brémští muzikanti
Podle redakce místního deníku jsme šli až do Barmy. No, byla to dlouhá štreka, no. Takov ppikantnost; diváci se zvláššť v odpolední představení hrozně řehtali, na což jsme my nebyli zvyklí. Docela to rušilo. A když nm na závěr tleskali, my se uklonili a šli za paravan a oni furt teskali, byla tam zhruba tahle hádka: "Tak pojďte ještě jednou" "Né, t je blbý" Tak pojďte" No, tak asi bycho měli" lidi furt tleskali "Tak pojďte..." a s tím někdo vyšel a tak už vyšli všichni. Hrozný.
Omyl
Tak to byl váženě omyl. Takový veselý představení (no vážně, ten co hrál hlavní roli tak se furt smál) výměně dvou dětí a o multifunkčním rámu, který je jednou rám ftky, pak okno, okno vevlaku a bůh ví co ještě. Takový si taky pořídím.
Další inspirace zítra.
P.S. mimochodem, chcete, aby víc lidí chodilo na váš blog? Zde vám určitě poradí. Abych si to vůbec moh přečíst, můsel jsem to zvýraznit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fantom Ass | 28. června 2008 v 8:43 | Reagovat

Jó, Dr. Vanilko to jsem Yááá!

A malá připomínka-udělej něco s tou klávesnicí nebo to po sobě aspoň kontroluj. Adamovi se směješ, že jeho mobil fotí "ftky" sem to teď napíšeš taky.

2 kwetaq | 29. června 2008 v 10:02 | Reagovat

njn neqdy mham problemy tho wylustith..xD ae..no nebuem tho  reshith a swe "priblble" poznamqy si necham od cesty ....:D

3 Fantom Ass | 29. června 2008 v 21:10 | Reagovat

Toť jest ku prospěchu věci XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama