Skoro filozofická otázka

24. června 2008 v 14:07 | Dr.Čoko |  Doktorovy žblempty
Po delší době se opět hlásím ke slovu, jak již napovídá název se skoro filozofickou otázku.
Rád sleduju reklamy. Je to vtipná výplň mezi úděsně dlouhými filmy, nebo "zábavnými" ehm ehm seriály. Jsou vlastně takové osvěžení televize a já se u nich velice často zasměju.
Mám v nich rád výroky které jsem jakživ neslyšel, byli nově objeveny v laboratořích po celém světě a podporují růst vlasů, dobré trávení a nebo zdravý růst. Za všechny jmenujme aspoň bifidus esencis, Pro-retiniol A, B a dokonce i C, nejnvější bifidus actiregularis a rozhodně jsem neskončil.
Zbožňuji též (až mě zaráží kolikrát se v tohle čálnku objevuje ň) slogany jednotlivých firem. Ne samozřejě proletáři všech zeí, spojte se, ale takové ty úderné a všeříkající. Paula brýle nasadí do pohody tě naladí! Mám ho ráda - aquila team! Je to moje první láska! Já čekat neusí, já už ho vidím!
Samostatným odstavcem je Horst Fuchs. Miluju jeho reklamy! Zapálí auto, v jeho reklamách vystupujou hezký hlky, peče vejce na kapotě, prodává i jakékoliv kuchyňské (zase ň) spotřebiče a prý by prodal i vastní matku! Reklamní guru!
Avšak vrátím se k filozofické otázce. Zaujala mě reklama na DM Zde jsem člověkem, zde nakupuji. Napadá mě: Čí jsem jinde než v DM?
P. S. Já vím že se to nemá, ale jako takovou upoutávku na čtvrtý díl Sprudy tu pro vás zkusím uploudovat jednu moji reklamu. Tak čekejte a kontrolujte!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama