Červenec 2008

Poslední článek v červenci

22. července 2008 v 14:40 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Abyste věděli, proč jsem blog oblékl do smutečního hávu, zemřela mi prateta. Aby tu nebyly jen samé špatné zprávy, píšu ještě, že klávesnice i s myší (počítačovou) jdou dnes na opravu, takže nyní nebudu moci psát žádné články. Držte mi na výpravě do Prateru hodně palců, protože budu vystřelen do 300 metrů v plastovém vejci. Jedeme púříští úterý. Mějte se krásně a snad v srpnu!
P.S. Ještě upozorňuji na oblíbenou stránku - odkaz je tam - teepee náčelníka sedícího BýQa!

Moje galerie :-)

9. července 2008 v 14:15 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Občas stahuji ze serverů jako jsou rapidshare a filefactory. Na druhém je stále zapotřebí před stažením souboru opsat brázek s píseny nebo s čísly. Říká se tomu odporně "captcha". Občas se ze změti 4 písmen sestaví hezké slovo. Já si například vyfotil tyto:
Asus - známá počítačová firma, známé jsou hlavně její notebooky; nestačila by i jiná reklama?
Tak mámm to tam kurňa napsat, nebo je to jen vzor?
Moh se napít i víc - snad mu chutnalo.
Kdo to nepřečtou: usrk
A nakonec: Kuku!
Ještě tu mám jeden obrázek; bog.cz začal znovu přidávat rekamu za naše články. Mě je to celkem jedno, jenm že zadavatel reklamy se ji snaží nějak sjednotit s článkem. Tato je vyfocená z článku včerejšího, u ankety o radaru:
Úsměv, prosím.
P.S. Jdu se podívat na článek pordu, copak bude asi za reklamu tam :-)

Rozhodně nejsem včerejší...

8. července 2008 v 17:17 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Áááá, chytá mě syndrom tří teček.
Koukám se an televizi a přepnu na zpravodajský kanál kde běží speciál ohledně podepsání smlouvy o americkém radaru u nás. Koukám, že nejsem včerejší. Mé nedávno vložené video se k tomu hodí. Takže si začněte balit kufry a hlavně chraňte andulky ať Vám nezmodrají. Já se rychle rozloučím, neám mc času, ale prč ne anketku. Je to politické, bla ba bla...ale t nevadí. A tak schváně: Jste pro radar? Do komentářů napište kecy okolo :-). Mějte se hezky a zůstaňte se mnou.
P.S. Spuda je na půl sestříhaná, tak se těšte!

Dodnes jsem neexistoval...

7. července 2008 v 13:22 | Dr.Čoko |  Doktorovy žblempty
Když jse se dozvěděl, že pojedu do Prátru, byl jsem rozdělen na dvě poloviny. Jedna se radovala ze skvělé příležitosti si užít, druhá byla na pochybách, protože můj cestovní pas je již rok prošlý. nezbývalo tedy nic jiného, než se vypravit na Městský úřad v Ústí nad Orlicí a požádat o nový.
Co všechno je potřeba k novému pasu:
  1. Původní pas
  2. Přítomnost rodiče
  3. Rodný list rodiče
  4. Můj rodný list
  5. 100 Kč
  6. Občanský průkaz rodiče
Většinu toho jsme plňovali, zbývalo jen najít rdný list. Byl pátek. Můj otec je doma jen v pátek a o víkendu, takže měl jít se mnou on. jeho rodný list byl v pořádku nalezen i s duplikátem (kopií). Můj rodný list bylo však potřeba najít. Prohledali jsme všechny skrýše, ale rodný list se neukrýval ani uvnitř záručního listu na starou pračku. Horší bylo, že jsme nenalezli rodný list ani mé matky, ani mého bratra.
Šli jsme na matriku. Saozřejmě, týden před námi byly upraveny úřední hodiny a otevřeno ají npvě jen v pondělí, úterý a čtvrtek. Vše tedy zbývalo na mamce. Dnes je pondělí 7. 7. 2008 a já konečně existuji. Na matrice jse dvě hodiny čekali a díky známostem jsme rodný list dostali na pčkání. A k matrice ještě něco; vím, že už to určitě všichni vědí, ale nebylo to na sekundové drbárně: Na matrice jsem viděl Brdíčka. Žení se. Je to mladá holka s dlouhými hnědými vlasy a nosí brýle. Když už jsmě měli rodné listy, museli jsme za ně zaplatit - 2x sto korun. mamka předložila tisícikorunu, paní matrikářka bohužel neměla na vrácení. Musel jsem tedy dolů do obchodu mamky Dr. Vanilky kde mi vyměnil za tisícikorunu jistý pán který tam zrovna byl. Vyřídil jsem pas a za dvanáct dní si pro něj mohu přijít. Jupí!
Apropos, na matrice je nístěnka s různými papíry, mimojiné i s tím, jak se stát občanem republiky. Avšak, chcete se někdo stát občane ČESKÉ RELUBLIKY?
Apropos podruhé: Něco pro vás abyste se zasmáli. je to video. Video do minulého článku dodám v Aktualizaci.

Inu, Maestro music...
P. S: pr autory sekundové drbárny: Jak by řekli jiní blogaři: Brdíčka uvádějte jen se zdrojem! :-)

1. článek v červenci - Aktualizace!

2. července 2008 v 9:58 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Tak, chci Vás jen pozdravit ze slunného Ústí nad Orlicí, nejsem si jistý, jestli to vůbec funguje, protože blog.cz má nějaké problémy, ale já jsem si říkal, že to neuškodí. Hlavně jsem Vám chtěl říct, že prázdniny mám plně nabité a že tu moc nebudu, že na přelomu července a srpna jedu do prátru (něco napíšu) - to je zábavní park ve Vídni a že jsem objevil úžasné video. Ať už jste zastánci či odpůrci radaru, na toto se musíte podívat!
Aktualizace: přidáno chybějící video, korekce :-)