Myšák a státy, aneb kdo to zvládne, je borec! + aktualizace

23. září 2008 v 18:30 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Již delší dobu schraňuji několik videí, která bych vám rád zpřístupnil, ale až teď jsem se k tomu odhodlal. Ode dneška tedy každý druhý den přibližně v 16:00 hodin se tu objeví nový článek a tentokrát i s videem. Dneska tedy začínáme.
Začínáme videem, jež mám moc rád, ale je už trochu starší. Myslíte si, že jste přeborníci v Zeměpisu (Dějepisu) a chcete nám to předvést? Tak do toho. Toto video mohou zdárně znova odříkat jen borci, co mají v hlavě zeměpis i básnické střevo (to asle asi v hlavě nemáte, co?). Tohle po Vás samozřejmě nechci. Nechci po Vás vlastně nic, jde jen o to, jestli sem někdo chce napsat jakýkoli článek (jen si vynucuji, aby článek neurážel Dokotora Čoko, nebo tento blog :) ) tak si může zkusit tuto soutěž. Mýšák jednou zazpívá i slovo Czechoslovakia. Jestli postřehnete, v jaké (aspoň přibližně) vteřině videa to říká, a budete první (správně), domluvíme se na článku, který zde bude později zveřejněn. Kdo nechce soutěžit, i pro něj je tu toto video:
Aktualizace: První nahrání videa se nepovedlo. Video prý porušuje podmínky používání Youtube. Nahrávám znova. Snad se to už povede. Video přidám během dneška.
Aktualizce 2: Zjistil jsem, že všechna videa už na Yotube jsou :)
Tak se zatím mějte, já vás budu pozdravovat zase za dva dny!
Váš Dr. Čoko(kot)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lada | E-mail | 24. září 2008 v 20:44 | Reagovat

Už jsem to zjistil, ale nechci napsat nějaký článek takže to necham někomu jinému :-))

2 kwjet@czeq | 25. září 2008 v 19:25 | Reagovat

twe thaq tay ma neqdo dsoth xDxD awe sme asi bra ja an tho thaqy prisla xDxD fim fim.....aspon neco dyz uz nefim mrte weci xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama