Dring it!

25. listopadu 2009 v 18:01 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
Aneb jak jsem právě usedl k počítači a zjistil, že nemám žádný rozepsaný článek...
To je smutný. Týden nic a já si ani nic nerozepíšu. Jde to se mnou z kopce. Ale což... za poslední stošedesátosum hodin se toho moc nestalo.
Ve středu bum a je tu zase škola. Aspoň představení toho mima stálo za to do té budovy vstoupit.
Ve čtvrtek... jsem se psychicky připravoval na víkendový úklid. A tak i v pátek, kdy jsem začal. Respektive moje maminka, když mi probrala moje oblečení.
V sobotu jsme uklízeli i s bratrem. Abyste věděli, u nás se dělá úklid jarní, letní, podzimní a - zimní! Možná už jsem to někde zmínil, ale moje vlastní matka si myslí, že poličky jsou na to, aby se na nich usazoval prach a ne na to, aby na nich stály nějaké věci, natožpak, aby těch věcí bylo víc než dvě. Všechno z polic tedy zmizelo na dva dny do šuplíku. Dnes je tu větší binec než před úklidem.
Pondělí... to byl vůbec takovej divnej den. Na pět ze šesti hodin jsme měli praktikantky a na šestou byl friend Helmut. takže vlastně na všechny hodiny praktikantky. A mimo to jsem v pondělí zjistil, že do konce roku nahradí jediný ucházející seriál na televizi Nova jakýsi jiný seriál, (de)Mentalista. A můj oblíbenec se má podle prozatímních plánů vrátit sedmého ledna.
Včera... večer... jsem se mimochodem dozvěděl, že nástěnka o 17. listopadu, respektive o našem vystoupení by měla být hotová do zítřka. Neboli do dneška. A prý že fotky jsou zajištěné. Pepa nezvedal telefon a já měl pocit, že je všechno v místě, kde záda ztrácí slušný název.
Dnes po první hodině jsme šli vytisknout fotky k panu Janyšovi. Ten na nás: "Víte, že jste poslední třída?" "No, víme, my jsme celý takový zpomalený.". A navíc jeho tiskárna tiskne tak jednu barevnou stránku za jeden a půl minuty. Tedy, vytiskne ji za deset vteřin, zbývající čas se čeká, až nabere síly na další. Takže jsme ji povzbuzovali šamanskými tanci a báli se, aby někdo neotevřel dveře.
Teď nastává dnešní večer a konec třídních schůzek. Proto taky píšu na blog. Do teď jsem tu pracoval na prezentaci s mou babičkou, která stále nemohla pochopit, že nejdříve uděláme shrnující kartu o místě, kde byla a pak budou teprv fotky. Ach jo. A těch třídních schůzek... se bojim. Bojím se každého klapnutí vchodových dveří.
Takže radši pápá, abych toto vůbec stihnul zveřejnit. Jestli se dostanete na internet, doufám, že si tohle přečtete.
Bye. Žádný převratný citát, překlad či cokoliv jinak trpaného dnes nečekejte.
Dr. Čoko
P.S.: Stihnul jsem to!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KitKat | 26. listopadu 2009 v 19:13 | Reagovat

=D no coment

2 Salač | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 15:27 | Reagovat

Díky za info, hledám informace, poněvadž co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama