Libuše, nebuď trapná

17. listopadu 2009 v 20:46 | Dr.Čoko |  Týdeníček Dr.Čoko
A co tam dělají?
V sobotu jsme jeli na nákupy do Polska. Vstávali jsme neskutečně brzo (byla SOBOTA!) a ve čtvrt na dvanáct jsem ještě neměl ani jedno triko s dlouhým rukávem. Přišlo mi, že celé Klodzko je přeplněné obchody s oblečením, kde se prodávají pánské obleky, plesové šaty (úděsné) a dámské kabáty. Nakonec jsem si přivezl trik pět. Uf.
A neděle... dopoledne jsem klasicky uklidil, dali jsme si oběd a kolem druhé hodiny jsem už nervózně postával a chystal se. Před třetí jsem běhal po divadle, sháněl Elenu, protože jsme toho měli ještě hodně co říct, taky sháněl paní Petrželovou (rozumějte Katku N.) a mnoho dalších osob, se kterými jsem potřeboval mluvit. Nakonec jsem se ještě dozvěděl, že Elen bude sedět v hledišti, všechno obstarám já a do všeho se pletla p. prof. Pražáková. Když začala tercie, chystali jsme kulisy, aby všechno bylo na místě, zase jsem nemoh' mnoho lidí najít, rovnal jsem anděly a čertice, sdělil jim všechno potřebné a díkybohu jsme hráli. Až na jedno drobné zaváhání (o kterém nevím vůbec nic...) jsme to odehráli dobře. A pak už jen dlouhé čekání, občas vyrušené výkřiky Prahy "Buďte zticha!". A taky sprchy za dveřmi.
V pondělí mi bylo blbě. Chrchlal jsem, nešlo mi polykat, ale jel jsem na chalupu přenášet skleněné tabule. To mi připomíná, že můj bratr se nechal nedávno očkovat proti chřipce a doktorka mu říkala: "Tak teďka zkuste moc fyzicky nepracovat a nepijte mnoho alkoholu." Bratr odvětil: "To je v pohodě, já jedu na chalupu stěhovat skříně." Podotýkám, že na chalupě se opravdu hodně pije.
Odpoledne jsem hrál The Sims 2. A pokaždé (no, dvakrát) se mi narodila dvojčata. Hrůza. Je pravda, že dneska už jsou z nich teenageři.
A dnes jsem oslavoval den studenstva. K obědu jsem si ohřál semlbábu. A taky jsem doháněl všechno, co jsem o prázdninách nedělal. Napsal čtenářský deník a všechny úkoly a k tomu si přehrál na kytaru. Jaká to oběť!
Takže dobrou noc. Ať vás socialismus štípe celou noc.
Dr. Čoko
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama