Smrt krásných srnců ve tři čtvrtě na tři

9. listopadu 2009 v 16:44 | Dr.Čoko |  Doktorské postřehy
Aneb když bratři stěhují.
V pátek později večer jsme odjížděli na chalupu, která začínala být pomalu uklizená a vystěhovaná. Ještě ten den večer jsme museli stěhovat tři obrovské skříně a odvézt je na (p)opravu ke známému, truhláři, který z nich nadělá poličky. Vypadali jsme přitom jako Pat a Mat, protože skříně byly těžké jako prase před porážkou, dveře úzké a vozík vysoký a daleko. Nicméně jsme všechno odvezli a já se pak jenom převrátil do postele a usnul.
Další den jsme pokračovali na novo; stěhovali jsme různé věci na půdu a do garáže, vymetali pavučiny a objevili starý televizní program a sbírku různých kartáčů. Po obědě jsme odjeli domů, rodiče prchli do Olomouce a já měl před sebou krásný volný den.
Po Duetech jsme se mrkli na film Univerzální uklízečka - doporučuju, příjemná britská oddychovka :).
V neděli jsem uklízel a psychicky se připravoval na pondělí, tedy na dnešek, kdy jsem opět musel vstát a opět jít na sedmou. Moc jsme toho nenazkoušeli, ale aspoň jsme si pokecali a zasmáli se reakcím na lepicí pásku ve dveřích. O velké přestávce nasatala opět mačkanice před knihovnou. Každý chtěl své čtyři lístky. Stál jsem nejdřív na konci řady, ale než se dveře otevřely, byl jsem o čtvrtinu lidí vepředu. Postupně jsem se promačkal do knihovny, kde do nás všech strčil Lukáš a domino efektem jsme vysypali knihovnu. Nakonec to tam tři (pokud správně počítám) hodné duše opět narovnaly. Prý se dokonce rozbila váza, ale to už jsem byl se sými dvěma ukořistěnými lístky pryč.
A zítra... nás čeká zkouška celého - ehm, oprava, části divadla. Vím, že to prostě nejde stihnout. Ale aspoň se všichni naučí děják. A taky mě čeká kytara. Jen doufám, že zase ne s paní Charousovou. A teď mě prosím omluvte, jdu posbírat maliny.
Dr. Čoko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama